Papieskie Dzieło św. Piotra Apostoła

Papieskie Dzieło św. Piotra Apostoła

Wielki Post zbliża się wielkimi krokami. Polecamy Misyjne materiały liturgiczne jako pomoc w przeżywaniu tajemnic paschalnych, Dnia modlitwy i postu za misjonarzy męczenników, Niedzieli Dobrego Pasterza, Dnia modlitw za Kościół w Chinach oraz Białego Tygodnia.


Z wprowadzenia ks. prał. Tomasza Atłasa, dyrektora krajowego PDM:
W bieżącym roku duszpasterskim kierunek naszych wysiłków pastoralnych i katechetycznych wyznaczają słowa: „Idźcie i głoście”. Czujemy się więc szczególnie zaproszeni, aby wraz z naszymi wspólnotami aktywniej włączyć się w dzieło ewangelizacji w naszych środowiskach, ale także we wspieranie dzieła misyjnego ad gentes. Ważnym miejscem i czasem tej misyjnej współpracy są oczywiście nasze celebracje liturgiczne. (…) Mamy nadzieję, że te materiały duszpasterskie pomogą Wam kształtować misyjną świadomość Waszych wspólnot i wraz z nimi tworzyć modlitewne wsparcie dla misyjnego dzieła Kościoła.

 

W pakiet Misyjnych materiałów liturgicznych wchodzi dwustronny plakat oraz DVD ze spotami promującymi akcje Papieskich Dzieł Misyjnych oraz filmem „Nadzieja dla Ugandy”.

 

Misyjny Bukiet

AdoMis

Adoptuj misyjnych seminarzystów

KOPERTKA MISYJNEGO BUKIETU

KOSZULKA NA MISJE

MISYJNY KRZYŻYK DLA BIERZMOWANYCH